— Work with me

Sıkça sorulanlar

More about Relationship Coaching

Who is the program designed for?
What is in the program?

Zaman zaman, duyduğumuz aşina gözümüze takılmış olan, bazı terimleri burada açıklanmaktadır

SSL, internet sayfaları üzerinden yapılan veri transferi işlemlerini şifreleyerek, karşı sunucuya iletilmesini sağlayan güvenlik protokolüdür. Transfer edilecek veriler, istemci ile sunucu arasında şifrelenir ve yapılan şifreleme işlemi yalnızca doğru sunucu tarafından çözülebilir. SSL sertifikası yüklü olan web siteleri, tarayıcı çubuğunda “https” olarak görüntülenir.

SSL sertifikaları, veri güvenliğini sağladığı gibi Google arama sonuçlarında web sitenizin yükselmesi için önemli bir kriterdir. SSL kurulumu konusunda endişeniz olmasın.  tarafımızdan, SSL kurulumu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

SSL fiyatları, tercih ettiğiniz SSL firmasına göre değişkenlik göstermektedir. bizler, sizler için uygun ve güvenilir ssl sertifikalarını sunmak iteriz.

E-ticaret firmaları için Comodo SSL sertifikasını öneriyoruz. E-ticaret için %100 uyumlu olarak çalışmaktadır Online ödeme sistemine sahip web sitelerinde kulanabilirsiniz.

SSL sertifikası fiyatları; Alan adının kime ait olduğunun teyit edildiği DV SLL, bir web sitesine sahip olan firmanın kime ait olduğunun doğrulandığı OV SSL bunlara ek olarak firmaya ait resmi evrakların da incelendiği EV SSL denen SSL türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Ziyaretçilerin herhangi bir hassas bilgi paylaşmasına gerek olmayan tek bir web siteniz ya da bloğunuz varsa DV SSL Sertifikası alabilirsiniz. Bunun için adlı yazımızı okumanızı öneririz.
Ziyaretçilerin hassas bilgilerini girmesi gereken bir web siteniz varsa EV SSL veya OV SSL Sertifikası alabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz SSL sertifikası; DV SSL ise sertifikanız otomatik olarak yenilenecektir. Herhangi bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmez. Ancak OV SSL ve EV SSL türleri için yenileme süreci tıpkı yeni alım işlemindeki gibi istenen evrakların ibrazını gerektirir.

SSL Sertifikasına sahip web sitelerinde, sunucu-istemci etkileşimleri siber suçlular ve bilgisayar korsanlarından korunur. Oturum açma bilgileri, kredi kartı bilgileri, parolalar, adresler gibi aktarılan tüm hassas verilerin her bir parçası şifrelenir. Asma kilit müşterileriniz gizliliklerinin ciddiye alındığının simgesidir.
Ayrıca Google Chrome gibi bazı tarayıcılar, SSL Sertifikası olmadığında sitenizi “güvenli değil” olarak etiketler. Bu da tüketicilerin, sitede herhangi bir ticari işlem gerçekleştirme veya siteyi tekrar ziyaret etme konusunda çekimser kalmasına neden olur.
SERP sıralamalarını önemseyenler için de SSL gereklidir çünkü güvenli web siteleri, Google için en önemli sıralama faktörlerinden biridir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Choose to be happy!

Complete the contact form to find out more
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Scroll to Top
Bize yazın
1
whatsaptan yazın
Merhaba bize yazın, HEMEN size dönüş yapalım