Bazı minik detaylar

Eğer bir e-ticaret siteniz için reklam vermek istiyorsanız,

ads reklamları Basit usulde kazanç sağlayabilirsiniz.

Bilinçli bir reklam tasarımıyla ads reklamları ile pazaryerlerine girmeden de satış yapabilirsiniz, yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Sürüm yapmak istediğiniz ürünleri yada çok kazandıranları

Bir google ads reklamında ya çok kazandıran bir ürün yada hizmeti vurgularız, sizde kısa zamanda hedeflerinize ulaşırsınız.

Google Ads reklamlarında,

Genellikle google aramalarında, acil ihtiyacı olan müşteriler arama yaparlar, bu noktada hızlı ve dakik olan kazanır. o nedenle google reklamlarından gelen özellikle yeni müşterilerinize hızlı ve dakik olmanızı tavsiye ederiz.

100

yıldır google dan Ads reklamları oluşturduk, ve yeni yeni müşterilerimize yeni reklamlar kampanyalar oluşturmaya devam ediyoruz.

Biz, aslında insanların işletmelerini büyütme yeni müşterilerine ulaşmaları anlamında, en doğru reklam modellerini oluşturarak, hayatlarına ekonomilerine bir katma değer sağlıyoruz.

100

den fazla müşterimize hizmet verdik, vermeye devam ediyoruz.

İhtiyaç olan en doğru reklam kampanyalarını oluştururuz, reklam yayınlanmaya başladıktan sonra, müşterinin ödemesi alındıktan sonra; talebine göre, google ads reklam yönetim paneli şifresini yönetimini teslim ederiz, kontrol yüzde/yüz müşteriye ait olur. Yada aylık makul bir ücret karşılığında sizin reklam kampanyalarınızı biz yönetiriz.

Müşteri,

Panel kontrolüne sahip iken, ilerleyen zamanda oluşabilecek teknik sorunlarından sorumlu değiliz, ancak varsayılan konu/ sorunu hakkında bizden hizmet/teknik destek isterse, ücret karşılığında hizmetimizi sağlarız.

Sormanızdan para almıyoruz,

Sizi bilinçli bir reklam yönetimi ile sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Scroll to Top
Bize yazın
1
whatsaptan yazın
Merhaba bize yazın, HEMEN size dönüş yapalım